Říjen 2010

26 th OCTOBER- halloween.

26. října 2010 v 8:56 | TopinKa^^ |  >>TWITTER
+ článek na téma týdne- Halloween

Včera na Facebooku jedna slečna [lovelysims team] napsala, že by chtěla aby se halloween slavil i u nás. Já osobně si myslím, že to není špatný  nápad, ale jak chcete 10 000 000 lidí přimnět. ,,Ode dneška se bude slavit halloween a jestli ne tak..." Halloween se u nás slaví v podobě dušiček. Můj názor na Halloween je takový: Jestli chcete 31.10. strávit nějak jinak pozvěte kamarády a udělejte si Halloweenský večírek, třeba s přespáním, vyvoláváním duchů [muhehe.] a tak. ;)

The best of all- movies.

25. října 2010 v 12:01 | TopinKa^^ |  The best of all.
Rozhodla jsem se přidat něco do rubriky The best of all. Tentokrát na téma filmy [moje oblíbené]
+Než klikneš na celý článek chtěla bych tě upozornit, že to jsou moje názory ne tvoje. 

24 th OCTOBER- bad day.

24. října 2010 v 16:41 | TopinKa^^
Ahoj. Dneska? totálně dementní den. Co dodat. Včera? Totálně suprovní den. Byla sem u té kámošky a kecali sme, pomlouvali [muhehe.] a ták. Udělali sme pár fotek a pak je sem dám ale ne teď. Jsou ve foťáku u kámošky. Mít kábel k mobilu dám sem alespoň něco :] Připadá mě jako bych se bavila sama se sebou. No stejně ty moje slohovky nikdo nečte tak nemá smysl sem něco rozepisovat. 
+ Na obrázku je Praha^^
by TopinKa^^ www.suprblogg.blog.cz

23 rd OCTOBER- coca cola.

23. října 2010 v 11:00 | TopinKa^^ |  >>TWITTER
Tak jo, rozhodla jsem se na blogu pokračovat. Nikdo sem nechodí, ale to je mě celkem jedno. Mám absťák, potřebuju Vánoce. Teď, hned! Nebo třeba za chvilku. Představte si takovou Prahu ;] Mírně zasněžená, Václavák plný stánků, Obchody ozářené vánočníma hvězdičkama, na pódiu tam stojím třeba taková já :D [minulý rok] a zpívám vánoční koledy... Bože, já chci vánoce! Odpoledne jedu za kamarádkou a budeme si povídat, celkem dlouho sme se neviděly. 1.12. Jedu do Vídně s kámošema. Půjdeme si projít Vídeň, do nějákého muzea a nakupovat dárečky ;] Už se těším.

+video je tématické, debilní připomínky si nechte pro sebe ;]


by TopinKa^^ www.suprblogg.blog.cz

H&M

22. října 2010 v 14:17 | TopinKa^^ |  Modá a styl.
Připravila jsem dva modely pro vaši inspiraci. Obě slečny jsou oblečené ve věcech z H&M [oficiální stránka] a mají na sobě "korzetovou" halenku. Na modelech vidíte jak se dá takováto věc využít v naprosto odlišných stylech. Nechte se inspirovat!             

22 nd OCTOBER- maybe.

22. října 2010 v 11:07 | TopinKa^^ |  >>TWITTER

♫ release it, please
Možná se sem vrátím. Všimla sem si, že věčina z vás už blog zrušila, nechodí na něho a tak. Už sem zase jiná. Tentokrát nejsem ani Emo, Barbie, Cuteaťačka, ale jsem to já. Možná jste si všimli, možná ne- mám nové jméno [Topinka^^] Tak už se mě říká dlouho asi rok a já bych byla ráda, kdybych tak s dovolením mohla pokračovat. A ještě vám sem dám jednu fotku z prázdnin. Je mě jasné, že kopírovat budete takže sem k ní zdroj ani nepsala. Všechno na fotce je mé výroby- fotka, brushe srdíčka, úprava.
* Jo, možná vám přijde trapné poslouchat Piráty z Karibiku a říkáte si ,,Bože to je trapka, vždyť je jak malý děcko." myslete si co chcete ti lepší mě pochopí
:]
by TopinKa^^ www.suprblogg.blog.cz