Květen 2011

you must be joking.

28. května 2011 v 16:32 | Topi♥ |  >>TWITTER
zlatíčka ,)*
Teď je takový den, den akorát tak na to vytáhnou nějakou tu balistiku z LUSH, uvařit si hrníčkek Cara( nebo zaběhnout do nejblišího Starbucks, pro nějaké to kafčo) a zalehnout k filmu třeba k nějaké romantické trapné komedii z ameriky kterou ste už x let neviděli. V mém případě to byli Protivný sprostý holky. Dneska sem byli u Natálky a teď pojedeme k babičce, dojela teta z Prahy. Jinak taky pojedu do Prahy asi na 2 týdny s kamarádkou která tam má babičku ,) ale to až o prázdninách. Jinak nic nového včera sem si udělala koupel s comforterem z LUSH a pak se namazala kokosovým tělovým mlékem. Lehla sem do postele qa dívala se na ten film. Mám takovéto počasí ráda, ani nevim proč, jinak se mějte, dneska u nás spí Natálka tak se budebe dívat na Rozchod a pak se fotit, dělat blbosti a tak, možná si objednáme něco z LUSH.
btw, Klaudi kdybys něco chtěla z LUSH řekni domluvili sme se ať třeba neplatíme 150,- za poštovné a to vlastně platí pro všechny, kteří jsou tady od Zlína, jsem schopná se tam klidně dopravit ,)


Clarify what you want and then go ahead

27. května 2011 v 11:10 | TopinKa^^ |  >>TWITTER
Berušky))*
sem ráda že už je teplo! vlastně léto miluju. Jsem nemocná, ale taková dvoudenní záležitost. Jinak v sobotu sme byli v tom Zlíně i s Renatkou. Byli sme na pirátech, byli fajn, ale ty díly předtím byli lepší, každopádně sem ráda že sem zase viděla Jonnyho Deppa protože je nejlepší! Pak sme si koupily v UGO (juice bar) fresh koktejly, sice 50,- není málo ale za to osvěžení to stálo. Byla sem si v H&M pro flower skirt <33* a pak sme byly v KFC. Momentálně se dívám na protivný sprostý holky, protože nemám co dělat a asi rok sem to neviděla. Jinak se mějte pěkně já se zase ozvu ,)
btw, prkněte na blog Natálky www.LIGNE.blog.cz


I'am still here, bitches

20. května 2011 v 19:09 | Topi♥ |  >>TWITTER
♥ (kouření zvyšuje/znižuje srdeční '♥' činost.)
dneska sme su Lucy jely do školy na kole, totálně pohoda ,) zitra jedeme s Natálkou do zlína a samozřejmně se potkáme s mário reny! jinak děkuju za komentáře a návštěvnost

btw. Kaudí tys zrušila blog?


The balea thing.

18. května 2011 v 15:54 | TopinKa^^ |  beauty.


Zdá se mi, že se v poslední době hodně mluví o značce, kterou prodává drogerie DM, o značce balea. Tato značka spolu s essence, s-he a několika dalšími se neřadí do skupinky cena=kvalita, balea je kvalitní, já sama mám hodně věcí (obrázek) a měla jsem plno dalších.
jaký je váš názor?
máte něco od balei?
zleva:
sprchový gel 'hrdličky'- voní poo vanilce, kokosu a je to taková slaďárny, miluju tu vůni, vy si ji taky zamilujete.
lak na vlasy- moc laky nepoužívám, z toho důvodu, že si vlasy nenatáčím, nekulmuju. Ale když už tak tento, za 35,- kdo by to nekoupil, vydrží a neslepí vám vlasy do konzistence 'beton'
deodorant- dostala sem ho k narozeninám, vůně dobrá, jediné co bych vytkla je to, že když si dáte tento deodorant a použijete voňavku, tak se ty vůně začnou kryt a vznikne 'jakýsi' smrad.
hydratační krém (nahoře) - je úžasný, lepší než avene, které si kupuje mamka, když se večer natřete, ráno cítíte rozdíl, dokonalá věc.
sprchový gel (dole)- ten sem taky dostala k narozeninám,limetkový, takové cestovní balení stojí asi 15,- miluju tu vůničku.
balzám na rty (nahoře)- chutná po cole mnam <3
roll-on (dole)- nejsem si jistá, jestli pomáhá, ale úžasně zklidňuje, za to má u mě + ,)
gel na holení- teď sem ho dlouho nepoužila, ale jak teď budu chodit v shorts a tak bude se hodit, úžasně voní <3

b-day presents

17. května 2011 v 18:11 | TopinKa^^ |  beauty.
Toto jsou dárečky, které sem dostala k narozeninám, všem vám děkuju, chybí tam kalhoty, boty a sedák, vlastně jsem vyfotila jenom kosmetiku ,)
Kabelka, kterou sem si zamilovala a knížka Gossip girl (chybí Pretty Litlle Liars)

nejlepší bonboniéra a vůnička moschino funny!17.5. 2011

17. května 2011 v 16:10 | Topi♥ |  >>TWITTER
Ahoj,
nafotila sem fotky, tak sem dám, dneska jen randoms, na večer něco přednastavim a na zitra taky. Nebudu valit kecy, tady máte pár fotek, večer čekejte něco do rubriky beauty. ,)
happy b-day

14. května 2011 v 9:32 | TopinKa^^ |  >>TWITTER
miláčci ahoj <3
sem u N. a čekám az se vzbudí ,D takže jen takové info, děkuju za všechny ty přánání na fejsu. včera mi došla voňavka moschino "funny" byl to posledni dáreček. díky mami ,) pak sem dostala takový "sedák" krásný kytičkový náramek. a další...
od holek- deodorant balea, coca colový balzám na rtíky, řasenku od s-he(je o hodně lepší než ta žlutá maybelline) upravovátko obočí, obrovskou milku a dalších milion věcí, díky holky ,) možná se dneska ozvu, ale je tam tak hezky <3* tak jo mějte se, mám vás ráda ,)

6.5. a 7.5.

7. května 2011 v 13:19 | TopinKa♥ |  >>TWITTER
stíny bobbi brown, řasenka dior, tělové mléko CK euphoria a lak YSL, myslím, že párty může začít.
Ahoj bobci <3
včera sem měla tu nejlepší oslavu narozenin, co kdy byla ,) jedli sme samé 'zdravé věci' (čti pizza, hranolky, cola a pomerančový džus) ,D dostala sem dokonalé věci, řasenku od s-he takovou novinku teďka, mega voňaví odlakovač, sprcháč, obrovskou milku, tužku na obočí a několik bonbonů z chocomanie <3 první sme skákali na trampolíně, pak sme jedli, hráli hry na pc, skákali na trampolíně, koukali na horor, pak Teres musela dom (v 1:00) a tak sme tady zůstali sami, po obrovské milce ani stopy, krabice marlenky je taky prázdná a nádherné bonbónky jsou fuč, bylo nám blbě, bože ,D zůstali sme tu my (já, Lus, M., a Ki.) bavili sme se o klukách a takové intimčo. ,D pak sem dám nějaké fotky z trampolíny, pořád sem nevymyslela, co budu chtít k narozeninám, poraďte! jo a mám dírku v uchu, už to necítím vůbec, pohoda ,) tak se mějte, pak se ozvu.

btw, dočetla sem za 4 dny PLL a dodívala těch 22 dílů <42